Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol

  • 110 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

3-slaapkamer Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol ligt in de Madrid Rio wijk van Madrid, op 16 minuten wandelafstand van Koninklijk Theater Madrid en biedt ruimte aan maximaal 6 gasten. Dit 110 m² grote appartement is gelegen op slechts 1 km van Atocha treinstation en op een steenworp afstand van Desamparados busstation.

Dit appartement biedt uitzicht op de stad en heeft een balkon, een zitruimte en een keuken uitgerust met airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Gasten die in Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte.

Dit appartement heeft een eersteklas locatie op 5 minuten loopafstand van de Plaza de Lavapies en op ongeveer 350 meter van metrostation Lavapiés. Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol is op amper 12 minuten lopen van de Plaza Mayor, op een klein stukje lopen van het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía gelegen. Op alleen 1 km van deze 1-badkamer accommodatie vindt u Parque del Buen Retiro.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol
Orquidea
Mobiele prijsaanbieding

Orquidea

8.5
Fantastisch 80 beoordelingen
106 m van de accommodatie
USD 176 USD 158
per nacht
Waou Anton Martin III - Alquiler Corta Duracion
Mobiele prijsaanbieding

Waou Anton Martin III - Alquiler Corta Duracion

8.6
Fantastisch 14 beoordelingen
135 m van de accommodatie
USD 264 USD 238
per nacht
Waou Essence II Anton Martin
Mobiele prijsaanbieding

Waou Essence II Anton Martin

8.2
Heel goed 16 beoordelingen
146 m van de accommodatie
USD 227 USD 204
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    25 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Broekenpers

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCNT00002811800006011800000000000000000000000000005
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol te vinden?
      Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol is in de Huertas wijk van Madrid gesitueerd, op 4 km van het Estadio Santiago Bernabéu.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol?
      Populaire plekken in de buurt van Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol zijn onder andere de Gran Vía, het Estadio Santiago Bernabéu, de Palacio de Cibeles.
    • Hoeveel kost het om bij Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol te verblijven?
      De huurprijs van Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol is €276.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol?
      Restaurants in de buurt van Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol zijn onder andere Mercado de San Miguel en Taberna el Sur restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol.
    • Is er een keuken in Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol?
      Bij Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 110 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    25 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sol Apartamento Madrid Centro Junto A Sol

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten